Kniha návštěv

| 21.01.2015

S Milenou jsem se setkala prvně jindy, než při tvoření a hned jsem věděla, že je to správná baba. A co všechno umí! Tvořit krásné věci i krásné chvíle. Dobře vaří a dobře se s ní povídá.
Je to moje pedigová guru. Její panenky jsem sledovala, snad od první. Na začátku jsem ji je moc nechválila. Ne, že by nebyly hezké, ale nechápala jsem k čemu jsou, když nejsou na hraní. Později jsem pochopila, že jsou vyjádřením nálady, nápadu, výrazu, potu, kreativity... A v některých se zrcadlí Milena sama a není to jen v Blažence. Jsou to ty ohnivé, s gejzírem radosti a tolerance. Já vím, že tvoje tvorba je mnohem širší. Tak ji prosím odtajni. Jasnou mysl pro další nápady ti přeje Alena Gaubmannová.

školková babička

Míla Benátská | 01.08.2013

Jestli po přečtení první věty ze sekce O nás očekáváte „dámu“ ve věku Blaženky, rychle si přečtěte tu druhou větu...chvilku...neposedí. To je paní Milena! A nebo jinak: naše školková babička! Našla si nás??? Nebo my jsme našli ji???? Na tom nesejde. „Naše babička“ dochází k nám, do mateřské školy, někdy jednou za týden, někdy dvakrát, třikrát,...někdy nepřijde třeba čtrnáct dní, to když si lítá po světě...protože tahle babička opravdu nesedí doma :-) . To už se pak ale děti ptají: Ona nepřijde babička?? My nebudeme nic vyrábět s babičkou??? Školková babička totiž s dětmi nesedí u čtení pohádky, jak by se dalo očekávat, ale tvoří výrobky z nejrůznějších materiálů-z papíru, z keramické hlíny, děti zkusily plést základ na košíky,...prostě babička je vždy k ruce a děti s ní rády tráví čas. Babička je pro děti milou společnicí a když budu mluvit za skupinu trochu odrostlejších, tak babičce se dá říci úplně všechno, umí naslouchat, není ta babička, která nemůže ohnout koleno,...tlak je dnes zase špatný..., doktor mi dnes předepsal zase troje nové léky..... Víc takových babiček!!! Těšíme se na další školní rok a všem školkám přejeme takovou babičku :-) Díky moc babičko :-)) Míla Benátská (nějaké fotky s naší babičkou na www.msrohoznik.cz)

Přidat nový příspěvek